| Fabrikant Onderdeelnummer | B2086 |
|---|---|
| Fabrikant | Pulse Electronics Network |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 112990 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 4MH 100MA 3.6 OHM SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | B2086.pdf |
| Onderdeel nummer | B2086 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 4mH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 100mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 3.6 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 10-SMD, Gull Wing |
| Apparaatpakket leverancier | 10-SMT |
| Grootte / afmeting | 0.555" L x 0.525" W (14.10mm x 13.34mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.485" (12.32mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | B2086 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor B2086, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen B2086, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen B2086, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Pulse Electronics Network alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Pulse Electronics Network en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals PE-0603CD030KTS, PE-0603CD040FTT, PE-0603CD040JTS, PE-0603CD040KTS, PE-0603CD060FTT, PE-0603CD060GTS, PE-0603CD060JTS, PE-0603CD060KTS, PE-0603CD080FTT, PE-0603CD080GTS SLF7055T-220M1R7-3PF, NS10165T220MNA, 45224C, NS10145T152MNA, CLF10040T-150M, CLF10040T-680M, 74479276222C, 46683C, SRR1240-150M, 744045004.
Kopen Pulse Electronics Network B2086 bij ons, bespaar tijd en geld.