| Fabrikant Onderdeelnummer | BK1/S500-2-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 62840 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | BK1/S500-2-R.pdf |
| Onderdeel nummer | BK1/S500-2-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge, Glass |
| Huidige score | 2A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Voltage Rating - DC | - |
| Reactietijd | Fast |
| Pakket / koffer | 5mm x 20mm |
| Montage type | Holder |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 35A |
| Smelten I²t | 4.2 |
| Keurmerken | BSI, CCC, cURus, IMQ, PSE, SEMKO, VDE |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Kleur | - |
| Grootte / afmeting | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | BK1/S500-2-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor BK1/S500-2-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen BK1/S500-2-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen BK1/S500-2-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en zekeringen van ons. Zoals FNA-1/2, C14M25I, C14M20I, GLD-1-1/2, GLD-4, HVR-4, FNA-1-1/8, 25KB30, 25KB40, FWA-10A10F BK1/GMA-2-R, BK1/GMA-5-R, 0297010.L, 0297002.L, BK1/GMA-3-R, 029707.5L, BK/GMA-2-R, BK/GMA-2.5-R, BK/GMA-6-R, BK/GMA-5-R.
Kopen Eaton BK1/S500-2-R bij ons, bespaar tijd en geld.