| Fabrikant Onderdeelnummer | BMD-330-A-R |
|---|---|
| Fabrikant | Rigado, Inc. |
| product categorie | RF Transceiver-modules |
| beschikbare kwaliteit | 461695 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | MOD BLE 5.0 NORDIC NRF52810 SOC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | BMD-330-A-R.pdf |
| Onderdeel nummer | BMD-330-A-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| RF-familie / standaard | Bluetooth |
| Protocol | Bluetooth v5.0 |
| Modulatie | GFSK |
| Frequentie | 2.3GHz ~ 2.5GHz |
| Datasnelheid | 2Mbps |
| Vermogen | 4dBm |
| Gevoeligheid | -96dBm |
| Seriële interfaces | I²C, I²S, SPI, UART |
| Type antenne | Integrated, Trace |
| Gebruikt IC / Part | nRF52810 |
| Geheugen grootte | 192kB Flash, 24kB RAM |
| Voltage - Levering | 1.7 V ~ 3.6 V |
| Actueel - Ontvangen | 11.2mA |
| Actueel - Verzenden | 15mA |
| Montage type | Surface Mount |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Pakket / koffer | 47-SMD Module |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | BMD-330-A-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor BMD-330-A-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen BMD-330-A-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen BMD-330-A-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Rigado, Inc. alle reeksen RF Transceiver-modules componenten. U kunt ook andere delen kopen van Rigado, Inc. en RF Transceiver-modules van ons. Zoals BMD-350-EVAL, BMD-340-EVAL, R41Z-EVAL, BMD-301-EVAL, BMD-200-EVAL-S, BMD-200-EVAL-M, VG3-23E4-WIB0C0-ASA-DEK, BMD-300-A-R, BMD-350-A-R, BMD-301-A-R WYSBMVGX4-I, JN5168-001-M03Z, 34491, RN1810-I/RM100, D52QD2M4IA-A-TRAY, N550M4CC-TRAY, Z357PA40-SMT-P-NC-N, 450-0118C, XB24DZ7PIS-004, JN5169-001-M06-2Z.
Kopen Rigado, Inc. BMD-330-A-R bij ons, bespaar tijd en geld.