| Fabrikant Onderdeelnummer | CAL45VB151K |
|---|---|
| Fabrikant | Taiyo Yuden |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 173670 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 150UH 470MA 1.8 OHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CAL45VB151K.pdf |
| Onderdeel nummer | CAL45VB151K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 150µH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 470mA |
| Huidig - Verzadiging | 490mA |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.8 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 796kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CAL45VB151K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CAL45VB151K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CAL45VB151K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CAL45VB151K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Taiyo Yuden alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Taiyo Yuden en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals AMK107BJ225KV-T, AMK107BJ225MV-T, AMK107BJ475MA-T, AMK212BJ106MG-T, AMK316BJ476ML-T, EMK063BJ101KP-F, EMK063BJ101MP-F, EMK063BJ102KP-F, EMK063BJ102MP-F, EMK063BJ221KP-F LQW18CNR39J00D, B82496C3221J000, B82496C3121J000, NRS8030T150MJGJ, NRS8030T2R2NJGJ, NRS8030T3R3MJGJ, NRS8030T100MJGJ, NRS8030T6R8MJGJ, NRS8030T4R7MJGJ, ASPI-0418FS-3R3M-T3.
Kopen Taiyo Yuden CAL45VB151K bij ons, bespaar tijd en geld.