| Fabrikant Onderdeelnummer | CD15FD331JO3F |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Mica- en PTFE-condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 37260 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP MICA 330PF 5% 500V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD15FD331JO3F.pdf |
| Onderdeel nummer | CD15FD331JO3F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 330pF |
| Tolerantie | ±5% |
| Voltage - beoordeeld | 500V |
| Diëlektrisch materiaal | Mica |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Lead Spacing | 0.232" (5.90mm) |
| Kenmerken | General Purpose |
| Grootte / afmeting | 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.390" (9.90mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD15FD331JO3F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD15FD331JO3F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD15FD331JO3F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD15FD331JO3F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Mica- en PTFE-condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Mica- en PTFE-condensatoren van ons. Zoals 225P22392XD3, 225P15391WD3, 225P22491XD3, 715P10354JD3, 150105K63EC, 940C6P15K-F, 942C16S22K-F, 715P15452LD3, 715P68256JD3, MMP2W1K-F CD19FD911FO3, CM04ED820JO3, CD16FD302JO3, CDS15FD271GO3, CDS5EC750JO3, CD15FD361GO3F, CD5FC111JO3F, MC08EA300F-F, MC08FA330F-F, MC08FA390F-F.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD15FD331JO3F bij ons, bespaar tijd en geld.