| Fabrikant Onderdeelnummer | CD15FD511JO3 |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Mica- en PTFE-condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 159580 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP MICA 510PF 5% 500V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD15FD511JO3.pdf |
| Onderdeel nummer | CD15FD511JO3 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 510pF |
| Tolerantie | ±5% |
| Voltage - beoordeeld | 500V |
| Diëlektrisch materiaal | Mica |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Lead Spacing | 0.232" (5.90mm) |
| Kenmerken | General Purpose |
| Grootte / afmeting | 0.469" L x 0.220" W (11.90mm x 5.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.402" (10.20mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD15FD511JO3 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD15FD511JO3, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD15FD511JO3, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD15FD511JO3, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Mica- en PTFE-condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Mica- en PTFE-condensatoren van ons. Zoals SFA44T5J219B-00DU, MMWA4W1K-F, SFT44T60J391B-00DU, 23FD3740A-F, FCP0805H471J-J1, FCP0805H222J-J1, FCP1206C223J-H1, DME2S68K-F, FCA1206C334M-H2, FCN1913A473K-E2 CD5CC100DO3, CD15FD161JO3F, CD15ED200DO3F, CD5CC050CO3F, CD5EC200JO3F, CD5EC240JO3, CD15FD271JO3, CD19FD471GO3, CD15FD301JO3F, CD19FD391JO3.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD15FD511JO3 bij ons, bespaar tijd en geld.