| Fabrikant Onderdeelnummer | CD74ACT175M |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Flip Flops |
| beschikbare kwaliteit | 47250 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD74ACT175M.pdf |
| Onderdeel nummer | CD74ACT175M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Functie | Master Reset |
| Type | D-Type |
| Uitgangstype | Differential |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 4 |
| Klok frequentie | 114MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 11.5ns @ 5V, 50pF |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 24mA, 24mA |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Current - Quiescent (Iq) | 8µA |
| Ingangscapaciteit | 10pF |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD74ACT175M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD74ACT175M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD74ACT175M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD74ACT175M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Flip Flops componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Flip Flops van ons. Zoals ADS1252U/2K5, ADS7841E, ADC161S626CIMME/NOPB, ADS7953SBRHBT, ADS1242IPWT, ADS7852YB/250, ADS8326IDGKT, ADS8332IBRGET, ADS8317IDGKT, ADS1254E/2K5 SN74LV74ADR, MC74VHC74DR2G, SN74LVC74APWRG4, 74VHCT74AMTCX, MC14013BDTR2G, MC74ACT74DR2G, 74LVX74MTCX, MC14027BDR2G, SN74LV374ADBR, 74LCX74MTCX.
Kopen Texas Instruments CD74ACT175M bij ons, bespaar tijd en geld.