| Fabrikant Onderdeelnummer | CD74ACT283E |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logic - Specialty Logic |
| beschikbare kwaliteit | 27700 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC 4-BIT BIN FILL ADDER 16-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD74ACT283E.pdf |
| Onderdeel nummer | CD74ACT283E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Logica Type | Binary Full Adder with Fast Carry |
| Voedingsspanning | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Aantal bits | 4 |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD74ACT283E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD74ACT283E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD74ACT283E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD74ACT283E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logic - Specialty Logic componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logic - Specialty Logic van ons. Zoals ADS62P44IRGCR, ADS5242IPAPT, ADS800UG4, ADS5282IRGCR, ADS7825UBG4, ADS6244IRGZTG4, ADC10DV200CISQ/NOPB, ADS5281IPFPG4, ADS58C28IRGCR, ADS7807UBE4 SN74LVTH182502APMR, 74SSTUB32866AZKER, SN74ABT8646DL, SN74ABT8646DW, SN74ABT18245ADLR, SN74LVTH18502APM, SN74LVTH182502APM, SN74LVTH18504APM, SN74ABT18245ADGGR, SN74LVT8996PWR.
Kopen Texas Instruments CD74ACT283E bij ons, bespaar tijd en geld.