| Fabrikant Onderdeelnummer | CD74ACT299M |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Ploegregisters |
| beschikbare kwaliteit | 106650 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC 8-IN SHFT/STORAGE REG 20-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD74ACT299M.pdf |
| Onderdeel nummer | CD74ACT299M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Logica Type | Shift Register |
| Uitgangstype | Tri-State |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 8 |
| Functie | Universal |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 20-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD74ACT299M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD74ACT299M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD74ACT299M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD74ACT299M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Ploegregisters componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Ploegregisters van ons. Zoals ATL431BIDBZR, LM431AIMX/NOPB, LM431BIMX/NOPB, TLVH431QDBZR, TLVH431QPK, LM4041CIM7X-ADJ/NOPB, TL431ACP, TL431AIP, LM4041QCEM3-ADJ/NO, TLV431CLP SN74HC165PWR, SN74HC165DR, SN74HC166DR, SN74LV165APWR, SN74HC595DR, SN74HC595PWR, SN74LV165ARGYR, 74AHC595BQ,115, 74HCT165PW,118, SN74AHC595PWR.
Kopen Texas Instruments CD74ACT299M bij ons, bespaar tijd en geld.