| Fabrikant Onderdeelnummer | CDLL980B |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi Corporation |
| product categorie | Diodes - Zener - Single |
| beschikbare kwaliteit | 467188 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE ZENER 62V 500MW DO213AB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CDLL980B.pdf |
| Onderdeel nummer | CDLL980B |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 62V |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen - Max | 500mW |
| Impedantie (Max) (Zzt) | 185 Ohms |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 500nA @ 47V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1V @ 200mA |
| Bedrijfstemperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-213AB, MELF |
| Apparaatpakket leverancier | DO-213AB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CDLL980B |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CDLL980B, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CDLL980B, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CDLL980B, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microsemi Corporation alle reeksen Diodes - Zener - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microsemi Corporation en Diodes - Zener - Single van ons. Zoals SMCJ6041/TR13, SMCJ6042/TR13, SMCJ6043/TR13, SMCJ6044/TR13, SMCJ6045/TR13, SMCJ6046/TR13, SMCJ6047/TR13, SMCJ6048/TR13, SMCJ6049/TR13, SMCJ6050/TR13 1N2996A, 1N2997A, 1N2997B, 1N2998A, 1N2998B, 1N2999A, 1N2999B, 1N3000A, 1N3000B, 1N3001A.
Kopen Microsemi Corporation CDLL980B bij ons, bespaar tijd en geld.