| Fabrikant Onderdeelnummer | CHM4DI |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Zekeringhouders |
| beschikbare kwaliteit | 456338 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE HLDR CART 690V 32A DIN RAIL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CHM4DI.pdf |
| Onderdeel nummer | CHM4DI |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type fusehouder | Holder |
| Type zekering | Cartridge |
| Voor gebruik met / gerelateerde producten | MIDGET |
| Fuse Size | 0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm) |
| Aantal circuits | 4 |
| Spanning | 690V |
| Huidige score | 32A |
| Montage type | DIN Rail |
| oriëntering | - |
| Beëindigingsstijl | Screw Terminal |
| Contactmateriaal | - |
| Neem contact op met Finish | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CHM4DI |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CHM4DI, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CHM4DI, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CHM4DI, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Zekeringhouders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Zekeringhouders van ons. Zoals PV-4A10-2P, PV-5A10-2P, PV-6A10-2P, PV-3A10F, PV-4A10F, PV-5A10F, PV-6A10F, PV-8A10F, PV-12A10F, FRS-R-15ID BK/1A1119-10-R, 05200001N, 01000054Z, 01020078H, 0PTF0078P, 01050002Z, 0PTF015BP, 3549, 3550, 0031.8201.
Kopen Eaton CHM4DI bij ons, bespaar tijd en geld.