| Fabrikant Onderdeelnummer | CL-101 |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol Advanced Sensors |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 77620 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 0.5 OHM 25% 16A 23.62MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CL-101.pdf |
| Onderdeel nummer | CL-101 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 500 mOhms |
| Tolerantie | ±25% |
| Stroom - Steady State Max | 16A |
| R @ Current | 20 mOhms |
| Diameter | 0.93" (23.62mm) |
| Lead Spacing | 0.328" (8.33mm) |
| Keurmerken | UL |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CL-101 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CL-101, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CL-101, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CL-101, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Amphenol Advanced Sensors alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Amphenol Advanced Sensors en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals CL-140A, CL-210A, CL-180A, CL-150A, CL-160A, CL-190A, CL-200A, CL-50A, CL-60A, CL-70A CL-180, CL-150, B57237S0509M000, B57238S0150M000, B57238S0100M000, CL-110, CL-160, CL-70, CL-40, CL-80.
Kopen Amphenol Advanced Sensors CL-101 bij ons, bespaar tijd en geld.