| Fabrikant Onderdeelnummer | CL-110 |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol Advanced Sensors |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 171870 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 10 OHM 25% 3.2A 10.2MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CL-110.pdf |
| Onderdeel nummer | CL-110 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 10 Ohms |
| Tolerantie | ±25% |
| Stroom - Steady State Max | 3.2A |
| R @ Current | 190 mOhms |
| Diameter | 0.4" (10.2mm) |
| Lead Spacing | 0.250" (6.35mm) |
| Keurmerken | UL |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CL-110 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CL-110, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CL-110, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CL-110, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Amphenol Advanced Sensors alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Amphenol Advanced Sensors en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals T9602-3-D-1, T9602-5-A-1, CC2D33, CC2D23S, CC2D23, CC2D33S-SIP, CC2D25-SIP, T9602-5-D-1, CC2D33S, CC2A35 B57237S0709M000, B57238S0309M000, SG57, CL-30, SL22 12103, SL22 0R712, SL22 2R510, SL32 5R020-B, B57364S0259M000, B57364S0109M000.
Kopen Amphenol Advanced Sensors CL-110 bij ons, bespaar tijd en geld.