| Fabrikant Onderdeelnummer | CL-130 |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol Advanced Sensors |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 100480 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 50 OHM 25% 1.6A 11.4MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CL-130.pdf |
| Onderdeel nummer | CL-130 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 50 Ohms |
| Tolerantie | ±25% |
| Stroom - Steady State Max | 1.6A |
| R @ Current | 750 mOhms |
| Diameter | 0.45" (11.4mm) |
| Lead Spacing | 0.250" (6.35mm) |
| Keurmerken | UL |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CL-130 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CL-130, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CL-130, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CL-130, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Amphenol Advanced Sensors alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Amphenol Advanced Sensors en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals NPC-1220-005D-3-S, NPC-1210-015G-3-S, NPC-1210-100G-3-S, NPC-1210-015A-3-L, NPC-1210-001D-3-S, NPI-19A-101GH, NPI-19A-701GH, NPI-12-101GH (5V), NPH-8-700GH, NPH-8-100GH B57237S0259M000, B57237S0109M000, SL15 40004, SL15 10006, B57238S0220M000, B57238S0509M000, B57236S0121M000, B57236S0259M000, CL-130, CL-140.
Kopen Amphenol Advanced Sensors CL-130 bij ons, bespaar tijd en geld.