| Fabrikant Onderdeelnummer | CL-70B |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol Advanced Sensors |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 40610 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 16 OHM 4A 19.56MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CL-70B.pdf |
| Onderdeel nummer | CL-70B |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 16 Ohms |
| Tolerantie | - |
| Stroom - Steady State Max | 4A |
| R @ Current | - |
| Diameter | 0.77" (19.56mm) |
| Lead Spacing | 0.328" (8.33mm) |
| Keurmerken | UL |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CL-70B |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CL-70B, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CL-70B, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CL-70B, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Amphenol Advanced Sensors alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Amphenol Advanced Sensors en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals T9602-3-A, T9602-5-A, HS12P, CC2A33, HS1030NA, HS15P, CHIPCAP-L-50-TUBE, CHIPCAP-R-50-TUBE, CHIPCAP-D-50-TUBE, T9600-L SL32 10015, SL32 1R030, B59412C1130B070, B59451C1130B070, B59755C0115A070, MS22 50004, B59201J0140B010, B59204J0130B010V60, MS32 5R020, MS32 10015.
Kopen Amphenol Advanced Sensors CL-70B bij ons, bespaar tijd en geld.