| Fabrikant Onderdeelnummer | CM201212-R47KL |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 13250 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 470NH 145MA 2.57 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CM201212-R47KL.pdf |
| Onderdeel nummer | CM201212-R47KL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Polymer |
| Inductie | 470nH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 145mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 2.57 Ohm Max |
| Q @ Freq | 10 @ 25.2MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 150MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test | 25.2MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 (2012 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.058" (1.47mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CM201212-R47KL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CM201212-R47KL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CM201212-R47KL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CM201212-R47KL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals ECW1J-B16-BC0024, ECW0J-B36-BC0006, PEC12-4130F-S0012, EM14R0D-R20-R016S, ENT1J-D20-L00256, CRA2512-FZ-R017ELF, CRA2512-FZ-R034ELF, CRA2512-FZ-R045ELF, CRA2512-FZ-R055ELF, CRA2512-FZ-R065ELF IM04ST1R8K, IM04ST201J, IM04ST220J, IM04ST220K, IM04ST221J, IM04ST221K, IM04ST241J, IM04ST270J, IM04ST271H, IM04ST271J.
Kopen Bourns Inc. CM201212-R47KL bij ons, bespaar tijd en geld.