| Fabrikant Onderdeelnummer | CSR2512FT12L0 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 69340 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.012 OHM 1% 2W 2512 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CSR2512FT12L0.pdf |
| Onderdeel nummer | CSR2512FT12L0 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 12 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 2W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2512 (6432 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2512 |
| Grootte / afmeting | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CSR2512FT12L0 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CSR2512FT12L0, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CSR2512FT12L0, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CSR2512FT12L0, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCF0805FG2K21, RMCF1206FG316K, RMCF0805JT43K0, RMCF0402JT56R0, RMCF0402JT6K20, RMCF1206JT8M20, RMCF0201FT316K, RMCF0603JT1M60, RMCF0201FT412K, RMCF0603FG3K92 ERA-1ARC131C, ERA-1ARC161C, ERA-1ARC201C, ERA-1ARC241C, ERA-1ARC271C, ERA-1ARC301C, ERA-1ARC431C, ERA-1ARC621C, ERA-1ARC681C, ERA-1ARC911C.
Kopen Stackpole Electronics Inc. CSR2512FT12L0 bij ons, bespaar tijd en geld.