| Fabrikant Onderdeelnummer | CWR09HC475KB |
|---|---|
| Fabrikant | AVX Corporation |
| product categorie | Tantalum-condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 145150 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP TANT 4.7UF 10% 15V 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CWR09HC475KB.pdf |
| Onderdeel nummer | CWR09HC475KB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 4.7µF |
| Tolerantie | ±10% |
| Voltage - beoordeeld | 15V |
| Type | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 4 Ohm |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Levensduur @ Temp. | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 2010 (5125 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.065" (1.65mm) |
| Lead Spacing | - |
| Formaat van de fabrikant | E |
| ratings | - |
| Kenmerken | Military |
| Faalpercentage | B (0.1%) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CWR09HC475KB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CWR09HC475KB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CWR09HC475KB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CWR09HC475KB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van AVX Corporation alle reeksen Tantalum-condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van AVX Corporation en Tantalum-condensatoren van ons. Zoals 06035C102KAT4A, 04023C473KAT2A, 04025A5R0CAT2A, CKR22CG122KR-LL, CKR22CG152KR-LL, CKR22CG272KS, CKR22CG332KS, CKR22CG392KS, 02013D102KAT2A, 02016D223KAT2A F751C686KCC, F750J477MUC, F721A108MMC, TPSD226K035H0400, T494X226M035AT, TPSD157K010H0050, TPSD475K050Y0700, TPSD475M050R0700, F750J687MRC, TAP106M050FCS.
Kopen AVX Corporation CWR09HC475KB bij ons, bespaar tijd en geld.