| Fabrikant Onderdeelnummer | CWR11JB335KB |
|---|---|
| Fabrikant | AVX Corporation |
| product categorie | Tantalum-condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 101010 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP TANT 3.3UF 10% 20V 1411 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CWR11JB335KB.pdf |
| Onderdeel nummer | CWR11JB335KB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 3.3µF |
| Tolerantie | ±10% |
| Voltage - beoordeeld | 20V |
| Type | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 4 Ohm @ 100kHz |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Levensduur @ Temp. | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 1411 (3528 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.083" (2.10mm) |
| Lead Spacing | - |
| Formaat van de fabrikant | B |
| ratings | - |
| Kenmerken | Military |
| Faalpercentage | B (0.1%) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CWR11JB335KB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CWR11JB335KB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CWR11JB335KB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CWR11JB335KB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van AVX Corporation alle reeksen Tantalum-condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van AVX Corporation en Tantalum-condensatoren van ons. Zoals CKR22BX222KS, CKR22BX223MS, CKR22BX471KS, CKR22BX472KS, M39014/22-1058, LD10YC226KAB2A, LD056C106KAB2A\500, CDR13BP471CFMS, RH215C106KA30A3, M49470X01685KBN TPSA225K010H1800, TPSC107M010R0150, TPSD476M025R0150, F720J337MRC, F721A157MRC, TPSD337K010R0100, TAP476K010BRW, TAP226K025SCS, TPSE336M025R0300, T495D337M006ATE100.
Kopen AVX Corporation CWR11JB335KB bij ons, bespaar tijd en geld.