| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74AS245WM |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 468028 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74AS245WM.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74AS245WM |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Logica Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 8 |
| Input Type | - |
| Uitgangstype | 3-State |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 15mA, 48mA |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 20-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74AS245WM |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74AS245WM, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74AS245WM, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74AS245WM, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals BDX53ATU, BDX53BTU, BDX54BTU, BU807, BUT11, BUT12A, 2N3416_D27Z, 2N3416_D29Z, 2N3416_D74Z, 2N3417_D26Z SN74AHCT126NSR, TC7SZ34FE,LJ(CT, SN74AHC1G126DRLR, 74LVC1G125FZ4-7, SN74AUP1G125DRYR, SN74AUP1G240DRYR, SN74LV07APWR, SN74LVC126ADGVR, MC74VHC50DTR2G, SN74AUP1G126DRYR.
Kopen ON Semiconductor DM74AS245WM bij ons, bespaar tijd en geld.