| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74LS151N |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders |
| beschikbare kwaliteit | 20850 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC SELECTOR/MULTIPLEX 1-8 16-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74LS151N.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74LS151N |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Multiplexer |
| Circuit | 1 x 8:1 |
| Onafhankelijke circuits | 1 |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 400µA, 8mA |
| Spanningsbron | Single Supply |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-DIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74LS151N |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74LS151N, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74LS151N, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74LS151N, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders van ons. Zoals LC75829PW-H, MC14543BDR2G, SMUN5231DW1T1G, NSVMUN5133DW1T1G, NSVMUN5235DW1T1G, NSBA114YDXV6T1G, NSBA113EDXV6T1G, NSBA124XDXV6T1G, NSBA144WDXV6T1G, NSBC144WDXV6T1G 74LVC257APW,112, 74HC153D,653, 74HC153D,652, SN74HC138NSR, SN74HC139NSR, SN74LVC138ARSVR, SN74LVC138ADR, 74HC153PW,118, CD4028BM96, SN74LVC138ADBR.
Kopen ON Semiconductor DM74LS151N bij ons, bespaar tijd en geld.