| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74LS125AM |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 193940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC BUF NON-INVERT 5.25V 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74LS125AM.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74LS125AM |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Logica Type | Buffer, Non-Inverting |
| Aantal elementen | 4 |
| Aantal bits per element | 1 |
| Input Type | - |
| Uitgangstype | - |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 2.6mA, 24mA |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74LS125AM |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74LS125AM, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74LS125AM, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74LS125AM, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals NZT660A, MJD31T4G, MJD31CRLG, 2SC5566-TD-E, MJD350T4G, MJD210T4G, MJD200T4G, NJD2873T4G, BC546ABU, MJD32CT4G SN74LS642-1DW, SN74AS756DW, SN74AS641DW, 74AHC1G07GV,125, M74VHC1GT125DF2G, 74AHC1G07GV-Q100H, 74LVC1G17GV-Q100,1, 74LVC2G17GW-Q100H, NL17SG17DFT2G, 74AHC1G125GV,125.
Kopen ON Semiconductor DM74LS125AM bij ons, bespaar tijd en geld.