| Fabrikant Onderdeelnummer | EADCD040GA2 |
|---|---|
| Fabrikant | Everlight Electronics Co Ltd |
| product categorie | Displaymodules - LED-teken en numeriek |
| beschikbare kwaliteit | 81870 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | EADCD040GA2.pdf |
| Onderdeel nummer | EADCD040GA2 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weergaveformaat | - |
| Aantal tekens | 2 |
| Grootte / afmeting | 0.630" H x 0.795" W x 0.276" D (16.00mm x 20.20mm x 7.00mm) |
| Cijfer- / alfagrootte | 0.40" (10.16mm) |
| Weergavetype | 7-Segment |
| Gemeenschappelijke pin | Common Anode |
| Kleur | Yellow-Green |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela-beoordeling | 3.2mcd |
| Golflengte - Piek | 575nm |
| Vermogensdissipatie (max.) | 60mW |
| Pakket / koffer | 10-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | EADCD040GA2 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor EADCD040GA2, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen EADCD040GA2, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen EADCD040GA2, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Everlight Electronics Co Ltd alle reeksen Displaymodules - LED-teken en numeriek componenten. U kunt ook andere delen kopen van Everlight Electronics Co Ltd en Displaymodules - LED-teken en numeriek van ons. Zoals EAALSDIC2012A0, ALS-PDIC17-55C/TR8, ALS-PDIC15-21C/L230/TR8, EAALSDIC3215A0, ALS-PDIC15-21B/TR8, EAALSDIC2020A0, EAALSDIC2012A1, ALS-PDIC243-3B, IRM-3738T, EAIRMCA1 LDS-C322RI, HDSP-523E, HDSP-523G, HDSP-521E, HDSP-521G, LDD-E302NI, LTD-4708JR, LTD-4608JR, LDS-A512RI, LDS-A504RI.
Kopen Everlight Electronics Co Ltd EADCD040GA2 bij ons, bespaar tijd en geld.