| Fabrikant Onderdeelnummer | EADSS040RA2 |
|---|---|
| Fabrikant | Everlight Electronics Co Ltd |
| product categorie | Displaymodules - LED-teken en numeriek |
| beschikbare kwaliteit | 191180 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | 7SEG DISPLAY 1DIGIT RED 0.39" CA |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | EADSS040RA2.pdf |
| Onderdeel nummer | EADSS040RA2 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weergaveformaat | - |
| Aantal tekens | 1 |
| Grootte / afmeting | 0.591" H x 0.386" W x 0.124" D (15.00mm x 9.80mm x 3.15mm) |
| Cijfer- / alfagrootte | 0.39" (10.00mm) |
| Weergavetype | 7-Segment |
| Gemeenschappelijke pin | Common Anode |
| Kleur | Red |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela-beoordeling | 17.6mcd |
| Golflengte - Piek | 632nm |
| Vermogensdissipatie (max.) | 60mW |
| Pakket / koffer | 10-SMD, No Lead |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | EADSS040RA2 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor EADSS040RA2, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen EADSS040RA2, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen EADSS040RA2, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Everlight Electronics Co Ltd alle reeksen Displaymodules - LED-teken en numeriek componenten. U kunt ook andere delen kopen van Everlight Electronics Co Ltd en Displaymodules - LED-teken en numeriek van ons. Zoals EL357NF(TB)-G, EL357NF(TB)-VG, EL354(A)(TA), EL354(A)(TB), EL814, EL814M, EL814M-V, EL3H4(TA)-VG, EL3H7(D)(TA)-G, EL3H7(H)(TA)-G COM-08530, SA40-18EWA, HDSP-0782, LD2SS6P0, ACSA56-41SGWA-F01, QBSS400R, QBSS400AG, INND-SS30YGCB, INND-SS30RCB, INND-SS30RAB.
Kopen Everlight Electronics Co Ltd EADSS040RA2 bij ons, bespaar tijd en geld.