| Fabrikant Onderdeelnummer | EADSD040GA2 |
|---|---|
| Fabrikant | Everlight Electronics Co Ltd |
| product categorie | Displaymodules - LED-teken en numeriek |
| beschikbare kwaliteit | 129680 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | 7SEG DISPLAY 2DIGIT Y/G 0.39" CA |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | EADSD040GA2.pdf |
| Onderdeel nummer | EADSD040GA2 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weergaveformaat | - |
| Aantal tekens | 2 |
| Grootte / afmeting | 0.591" H x 0.772" W x 0.124" D (15.00mm x 19.60mm x 3.15mm) |
| Cijfer- / alfagrootte | 0.39" (10.00mm) |
| Weergavetype | 7-Segment |
| Gemeenschappelijke pin | Common Anode |
| Kleur | Yellow-Green |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela-beoordeling | 12.5mcd |
| Golflengte - Piek | 575nm |
| Vermogensdissipatie (max.) | 60mW |
| Pakket / koffer | 10-SMD, No Lead |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | EADSD040GA2 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor EADSD040GA2, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen EADSD040GA2, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen EADSD040GA2, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Everlight Electronics Co Ltd alle reeksen Displaymodules - LED-teken en numeriek componenten. U kunt ook andere delen kopen van Everlight Electronics Co Ltd en Displaymodules - LED-teken en numeriek van ons. Zoals CNY17F-4S(TA)-V, CNY17F-4S(TB)-V, EL3H4(A)-G, EL3H4(A)(TB)-G, EL3H4(A)(TB)-VG, EL851(S1)(TU), EL852(S)(TU)(D)-V, H11AA1S1(TA), H11AA1S1(TA)-V, H11AA1S1(TB) LB-402VD, DSM7UA70105, LTD-5523AB, LDS-AD16RI, DSD-40BCD-RS-C, LDD-SMHTM5602RISUG, LDS-A324RI, LDD-A403NI, LDD-E302NI-RA, LDD-F302NI-RA.
Kopen Everlight Electronics Co Ltd EADSD040GA2 bij ons, bespaar tijd en geld.