| Fabrikant Onderdeelnummer | IM02TS |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| product categorie | Signaalrelais, tot 2 ampère |
| beschikbare kwaliteit | 32920 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RELAY TELECOM DPDT 2A 250V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM02TS.pdf |
| Onderdeel nummer | IM02TS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Relais Type | Telecom |
| Type coil | Non Latching |
| Spoelstroom | 31.1mA |
| Spoelspanning | 4.5VDC |
| Contact Formulier | DPDT (2 Form C) |
| Contact Beoordeling (huidig) | 2A |
| Schakelspanning | 250VAC, 220VDC - Max |
| Voltage inschakelen (Max) | 3.38 VDC |
| Spanning uitschakelen (min) | 0.45 VDC |
| Gebruik tijd | 3ms |
| Release Time | 3ms |
| Kenmerken | Sealed - Hermetically |
| Montage type | Through Hole |
| Beëindigingsstijl | PC Pin |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM02TS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM02TS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM02TS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM02TS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Potter & Brumfield Relays alle reeksen Signaalrelais, tot 2 ampère componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Potter & Brumfield Relays en Signaalrelais, tot 2 ampère van ons. Zoals 42BCF6R, 55BCF6R, 75BCF6R, 55BCF10R, 100BCF6R, 130BCF6R, 180BCF6R, 180BCF10R, 250APH12P, 6609020-3 TXS2SA-L2-9V, AGQ260S12, AGQ260S03, DS2E-S-DC6V, 2900309, 2900311, 2900308, 2967442, KHU-17D16-24, 1393807-6.
Kopen TE Connectivity Potter & Brumfield Relays IM02TS bij ons, bespaar tijd en geld.