| Fabrikant Onderdeelnummer | IM04EB101J |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 41840 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 100UH 133MA 4.5 OHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM04EB101J.pdf |
| Onderdeel nummer | IM04EB101J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Iron |
| Inductie | 100µH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 133mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 4.5 Ohm Max |
| Q @ Freq | 50 @ 2.5MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 9.5MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 2.5MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM04EB101J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM04EB101J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM04EB101J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM04EB101J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals RCP0505B11R0JEB, RCP0505B11R0JS3, RCP0505B120RGEB, RCP0505B120RGS3, RCP0505B120RJEB, RCP0505B120RJS3, RCP0505B12R0GEB, RCP0505B12R0GS3, RCP0505B12R0JEB, RCP0505B12R0JS3 CM322522-100KL, CBC3225T100KR, BRL3225T2R2M, BRL3225T101K, NR4018T4R7M, BRL2012T2R2M, NR4018T220M, NR4018T101M, NLFV25T-100K-PF, CBC3225T102KR.
Kopen Vishay Dale IM04EB101J bij ons, bespaar tijd en geld.