| Fabrikant Onderdeelnummer | IM04EB331J |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 154990 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-4 330 5% EB E2 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM04EB331J.pdf |
| Onderdeel nummer | IM04EB331J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Iron |
| Inductie | 330µH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 123mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 12 Ohm Max |
| Q @ Freq | 65 @ 790kHz |
| Frequentie - zelfresonant | 5.1MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 790kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM04EB331J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM04EB331J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM04EB331J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM04EB331J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals WSK1206R0180FEA, WSK1206R0190FEA, WSK1206R0210FEA, WSK1206R0230FEA, WSK1206R0240FEA, WSK1206R0260FEA, WSK1206R0270FEA, WSK1206R0280FEA, WSK1206R0290FEA, WSK1206R0310FEA NR6045T4R5M, LQW2UASR10F00L, LQW2UASR33F00L, LQW2UASR56F00L, LQW2UASR62F00L, DFE201612P-2R2M=P2, DFE201612E-1R0M=P2, DFE201612P-1R0M=P2, MEKK2016T1R0M, NRS5030T2R2NMGJ.
Kopen Vishay Dale IM04EB331J bij ons, bespaar tijd en geld.