| Fabrikant Onderdeelnummer | IM04ES331J |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 93530 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-4 330 5% ES E2 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM04ES331J.pdf |
| Onderdeel nummer | IM04ES331J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Iron |
| Inductie | 330µH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 123mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 12 Ohm Max |
| Q @ Freq | 65 @ 790kHz |
| Frequentie - zelfresonant | 5.1MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 790kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM04ES331J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM04ES331J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM04ES331J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM04ES331J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals RL07S201JR36, RL07S273GR36, RL07S133GR36, RL07S123GR36, RL07S132GR36, RL07S151GR36, RL07S134GR36, RL07S121GR36, RL07S151JR36, RL07S152GR36 TYS30156R8M-10, LQW2UAS12NJ00L, LQW2UAS18NJ00L, LQH2MCN1R5M52L, VLS2012ET-3R3M, VLS2010ET-1R5N, VLS2010ET-R56N, ASPI-0312FS-3R3M-T2, NRV2010TR47NGFV, NRV2010T1R5MGFV.
Kopen Vishay Dale IM04ES331J bij ons, bespaar tijd en geld.