| Fabrikant Onderdeelnummer | IM04STR30F |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 194210 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-4 .3 1% RJ4 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM04STR30F.pdf |
| Onderdeel nummer | IM04STR30F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Phenolic |
| Inductie | 300nH |
| Tolerantie | ±1% |
| Huidige score | - |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | - |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 790kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM04STR30F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM04STR30F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM04STR30F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM04STR30F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals TNPW0805379RBETA, IHLP2525CZER1R5M01, IHLP2525CZERR22M01, IHLP2525CZERR33M01, IHLP2525CZERR68M01, TNPW080537K0BETA, TNPW0805388RBETA, TNPW080538R8BETA, TNPW0805397RBETA, TNPW080539K7BETA MS75084-17RU, MS75084-17SH, MS75084-17ST, MS75084-1BH, MS75084-1RU, MS75084-1SH, MS75084-1ST, MS75084-2BH, MS75084-2RU, MS75084-2SH.
Kopen Vishay Dale IM04STR30F bij ons, bespaar tijd en geld.