| Fabrikant Onderdeelnummer | IM04STR15M |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 63450 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-4 .15 20% RJ4 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM04STR15M.pdf |
| Onderdeel nummer | IM04STR15M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Phenolic |
| Inductie | 150nH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 2.45A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 30 mOhm Max |
| Q @ Freq | 50 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 525MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM04STR15M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM04STR15M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM04STR15M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM04STR15M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals TNPW121059K0BETA, TNPW121061K9BETA, TNPW121062K0BETA, TNPW121064K9BETA, TNPW121066K5BETA, TNPW121068K0BETA, TNPW121069K8BETA, TNPW121071K5BETA, TNPW121073K2BETA, TNPW121076K8BETA HK1608R15J-T, HK1608R39J-T, HK16083N3S-T, HK160810NJ-T, HK16088N2J-T, HK160815NJ-T, HK16081N2S-T, HK1608R12J-T, HK160882NJ-T, HK1608R27J-T.
Kopen Vishay Dale IM04STR15M bij ons, bespaar tijd en geld.