| Fabrikant Onderdeelnummer | IM08BH162J |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 69490 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-8 1.6K 5% B08 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM08BH162J.pdf |
| Onderdeel nummer | IM08BH162J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Iron |
| Inductie | 1.6mH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 70mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 26 Ohm Max |
| Q @ Freq | 65 @ 250kHz |
| Frequentie - zelfresonant | 2.3MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 250kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM08BH162J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM08BH162J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM08BH162J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM08BH162J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals TNPW04021K37BETD, TNPW04021K40BETD, TNPW04021K43BETD, TNPW04021K47BETD, TNPW04021K50BETD, TNPW04021K54BETD, TNPW04021K58BETD, TNPW04021K60BETD, TNPW04021K62BETD, TNPW04021K65BETD MS90538-6ST, MS90538-7BH, MS90538-7RU, MS90538-7SH, MS90538-7ST, MS90538-8BH, MS90538-8RU, MS90538-8SH, MS90538-8ST, MS90538-9BH.
Kopen Vishay Dale IM08BH162J bij ons, bespaar tijd en geld.