| Fabrikant Onderdeelnummer | IMS5SWDRU331K65 |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 86600 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IMS-5SWD-65 330 10% R36 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IMS5SWDRU331K65.pdf |
| Onderdeel nummer | IMS5SWDRU331K65 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 330µH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 225mA |
| Huidig - Verzadiging | 65mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 6.4 Ohm Max |
| Q @ Freq | 54 @ 790kHz |
| Frequentie - zelfresonant | 6.5MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 790kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IMS5SWDRU331K65 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IMS5SWDRU331K65, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IMS5SWDRU331K65, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IMS5SWDRU331K65, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CRCW0201732KFNED, CRCW0201768KFNED, CRCW0201787KFNED, CRCW0201806KFNED, CRCW0201820KFNED, CRCW0201825KFNED, CRCW0201866KFNED, CRCW0201887KFNED, CRCW0201909KFNED, CRCW0201910KFNED AIML-0805HC-1R5M-T, LQW18AN56NG8ZD, LQW18AN2N2C8ZD, LQW18AN9N5G8ZD, MLJ1608WR27KT000, ELJ-QF10NGF, NRS4012T3R3MDGJ, LQW18ANR15G8ZD, NLFV25T-680K-PF, LQH2MPN2R2MGRL.
Kopen Vishay Dale IMS5SWDRU331K65 bij ons, bespaar tijd en geld.