| Fabrikant Onderdeelnummer | IXBD4411PI |
|---|---|
| Fabrikant | IXYS |
| product categorie | PMIC - Gate Drivers |
| beschikbare kwaliteit | 183170 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC HIGH SIDE DRIVER 16DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IXBD4411PI.pdf |
| Onderdeel nummer | IXBD4411PI |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Gedreven configuratie | High-Side |
| Type kanaal | Single |
| Aantal stuurprogramma's | 1 |
| Gate Type | IGBT, N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Voltage - Levering | 10 V ~ 20 V |
| Logische spanning - VIL, VIH | 1V, 3.65V |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 2A, 2A |
| Input Type | Non-Inverting |
| Hoogzijdig voltage - Max (Bootstrap) | 1200V |
| Rise / Fall Time (Typ) | 15ns, 15ns |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-DIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IXBD4411PI |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IXBD4411PI, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IXBD4411PI, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IXBD4411PI, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van IXYS alle reeksen PMIC - Gate Drivers componenten. U kunt ook andere delen kopen van IXYS en PMIC - Gate Drivers van ons. Zoals CMA30P1600FC, FCC21-12IO, CMA50P1600FC, VHF25-12IO7, MCO25-12IO1, MCO25-16IO1, MCO50-12IO1, MMO110-08IO7, VTO39-08HO7, VWO35-08HO7 TC4420EOA713, TC4420COA713, TC4427VUA713, L6498DTR, TC4424AVOA713, TPS2814PWR, LM5106SDX/NOPB, MAX17601ATA+T, MAX17600ATA+T, MIC5060YML-TR.
Kopen IXYS IXBD4411PI bij ons, bespaar tijd en geld.