| Fabrikant Onderdeelnummer | JLLN400.X |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 31490 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CRTRDGE 400A 300VAC/125VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | JLLN400.X.pdf |
| Onderdeel nummer | JLLN400.X |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 400A |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Voltage Rating - DC | 125V |
| Reactietijd | Fast |
| toepassingen | Electrical, Industrial |
| Kenmerken | - |
| Klasse | T |
| Keurmerken | CE, CSA, UL |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200kA AC, 20kA DC |
| Montage type | Bolt Mount |
| Pakket / koffer | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Grootte / afmeting | 1.311" Dia x 0.827" L (33.30mm x 21.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | JLLN400.X |
QY Componenten hebben de beste prijs voor JLLN400.X, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen JLLN400.X, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen JLLN400.X, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals V25S230P, TMOV20RP750M, V175SM20, V25S625P, V25S750P, V320SM20, V300SM20, TMOV25SP150M, TMOV25SP175M, TMOV25SP250M 10NZ01SC, GLR-1-6/10, 0BLF025.T, 0LGR.500HXL, 0BLF006.T, BK/GLR-1/2, 0BLF001.T, 0BLF007.T, 0BLF009.T, 0BLF012.T.
Kopen Littelfuse Inc. JLLN400.X bij ons, bespaar tijd en geld.