| Fabrikant Onderdeelnummer | L293N |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers |
| beschikbare kwaliteit | 180760 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC MOTOR DRIVER PAR 16-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L293N.pdf |
| Onderdeel nummer | L293N |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Motortype - stappenmotor | Bipolar |
| Motortype - AC, DC | Brushed DC |
| Functie | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Uitgang configuratie | Half Bridge (4) |
| Interface | Parallel |
| Technologie | Bipolar |
| Stap resolutie | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Huidige uitgang | 1A |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 36 V |
| Voltage - laden | 4.5 V ~ 36 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L293N |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L293N, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L293N, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L293N, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers van ons. Zoals ADS5102CPFB, ADS5102CPFBG4, ADS5102CPFBR, ADS5102CPFBRG4, ADS5102IPFBG4, ADS5102IPFBR, ADS5102IPFBRG4, ADS5103CPFB, ADS5103CPFBG4, ADS5103CPFBR TMC2100-LA-T, A3977SLPTR-T, TMC2130-LA-T, A3988SEVTR-T, TMC2130-TA-T, TMC2100-TA-T, A3983SLPTR-T, A3984SLPTR-T, A4970GLBTR-T, DRV83053PHPR.
Kopen Texas Instruments L293N bij ons, bespaar tijd en geld.