| Fabrikant Onderdeelnummer | L294 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | PMIC - Stroomdistributieschakelaars, laadstuurprogramma's |
| beschikbare kwaliteit | 141940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC SOLENOID DRVR 11MULTIWATT |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L294.pdf |
| Onderdeel nummer | L294 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Schakel Type | Relay, Solenoid Driver |
| Aantal uitgangen | 2 |
| Ratio - Input: Output | 1:2 |
| Uitgang configuratie | High Side |
| Uitgangstype | Bipolar |
| Interface | On/Off |
| Voltage - laden | 12 V ~ 46 V |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 7 V |
| Stroom - Uitgang (Max) | - |
| Rds On (Typ) | - |
| Input Type | Non-Inverting |
| Kenmerken | - |
| Foutbeveiliging | Over Temperature |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Pakket / koffer | Multiwatt-11 (Vertical, Bent and Staggered Leads) |
| Apparaatpakket leverancier | Multiwatt-11 (Vertical, Bent and Staggered Leads) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L294 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L294, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L294, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L294, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen PMIC - Stroomdistributieschakelaars, laadstuurprogramma's componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en PMIC - Stroomdistributieschakelaars, laadstuurprogramma's van ons. Zoals ACST8-8CFP, L6924U, STC3100IQT, STC3100IST, BTA06-400BRG, BTA12-600BW, BTA16-400BRG, BTA10-400BRG, ACS108-5SA, BTA16-600BW STCC2540IQTR, BSP76E6433HUMA1, TBD62783AFG,EL, ADP198ACPZ-R7, TPS2051CDBVR, TPS2061CDBVR, VNN1NV04PTR-E, FPF2163, MIC94042YFL-TR, MIC94045YFL-TR.
Kopen STMicroelectronics L294 bij ons, bespaar tijd en geld.