| Fabrikant Onderdeelnummer | L75R-R6-2211T |
|---|---|
| Fabrikant | Visual Communications Company - VCC |
| product categorie | Paneelindicatoren, waakvlammen |
| beschikbare kwaliteit | 177260 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | 6V RED LED TERMINAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L75R-R6-2211T.pdf |
| Onderdeel nummer | L75R-R6-2211T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | LED |
| Lampkleur | Red |
| Lenskleur | Red |
| Lenstransparantie | - |
| ratings | DC |
| Spanning | 6V |
| Actueel | - |
| Paneelknipselvorm | Round |
| Panel Cutout Dimensions | 0.38" (9.65mm) |
| Lensstijl / grootte | Round with Domed Top |
| Millicandela-beoordeling | - |
| Golflengte - Piek | - |
| Kijk hoek | - |
| Beëindigingsstijl | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Beschermingsgraad | - |
| Kenmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L75R-R6-2211T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L75R-R6-2211T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L75R-R6-2211T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L75R-R6-2211T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Visual Communications Company - VCC alle reeksen Paneelindicatoren, waakvlammen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Visual Communications Company - VCC en Paneelindicatoren, waakvlammen van ons. Zoals 405-NWA24H-CWO, 405-NWA24H-CYO, 405-NWA24H-NAO, 405-NWA24H-NWO, 405-NWA24H-NYO, 405-NWA28H-CAO, 405-NWA28H-CWO, 405-NWA28H-CYO, 405-NWA28H-NAO, 405-NWA28H-NWO C961-NWR5H-NRO, C961-NWW12H-CWO, C964-NKW28H-CWO, C964-NWA12H-CAO, C964-NWA24H-CAO, C964-NWA24H-NAO, C964-NWA28H-CAO, C964-NWB28H-CBO, C964-NWB28H-NW9, C964-NWG120-CGO.
Kopen Visual Communications Company - VCC L75R-R6-2211T bij ons, bespaar tijd en geld.