| Fabrikant Onderdeelnummer | LT4320HDD#PBF |
|---|---|
| Fabrikant | Linear Technology/Analog Devices |
| product categorie | PMIC - OF controllers, ideale diodes |
| beschikbare kwaliteit | 141430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OR CTRLR BRIDGE RECT 8DFN |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | LT4320HDD#PBF.pdf |
| Onderdeel nummer | LT4320HDD#PBF |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Bridge Rectifier |
| FET Type | N-Channel |
| Ratio - Input: Output | Bridge (1) |
| Interne schakelaar (s) | No |
| Vertragingstijd - AAN | - |
| Vertragingstijd - UIT | - |
| Stroom - Uitgang (Max) | - |
| Huidige voorraad | 1.5mA |
| Voltage - Levering | 9 V ~ 72 V |
| toepassingen | General Purpose |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Apparaatpakket leverancier | 8-DFN (3x3) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | LT4320HDD#PBF |
QY Componenten hebben de beste prijs voor LT4320HDD#PBF, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen LT4320HDD#PBF, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen LT4320HDD#PBF, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Linear Technology/Analog Devices alle reeksen PMIC - OF controllers, ideale diodes componenten. U kunt ook andere delen kopen van Linear Technology/Analog Devices en PMIC - OF controllers, ideale diodes van ons. Zoals LTC4215IGN#TRPBF, LTC1421CSW-2.5#TRPBF, LTC1421CSW#TRPBF, LTC4215IUFD-3#PBF, LTC4236IUFD-1#TRPBF, LTC4236IUFD-2#TRPBF, LTC1421ISW-2.5#PBF, LTC4215IUFD#TRPBF, LTC4215IUFD-1#TRPBF, LTC4215IUFD-2#TRPBF LTC4352HMS#PBF, LTC4415IMSE#PBF, LTC4415IDHC#PBF, LT4320HDD#PBF, LT4320HMSE#PBF, LTC4353IMS#PBF, LTC4417HUF#PBF, LTC4370CDE#PBF, LTC4357MPMS8#PBF, LTC4370IDE#PBF.
Kopen Linear Technology/Analog Devices LT4320HDD#PBF bij ons, bespaar tijd en geld.