| Fabrikant Onderdeelnummer | MBR3045ST |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Arrays |
| beschikbare kwaliteit | 22730 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MBR3045ST.pdf |
| Onderdeel nummer | MBR3045ST |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Diode configuratie | 1 Pair Common Cathode |
| Diode Type | Schottky |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45V |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 15A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 620mV @ 15A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 200µA @ 45V |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | -65°C ~ 175°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-3 |
| Apparaatpakket leverancier | TO-220AB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MBR3045ST |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MBR3045ST, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MBR3045ST, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MBR3045ST, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Diodes - Gelijkrichters - Arrays van ons. Zoals FJZ945LTF, FJZ733GTF, FJZ733YTF, KSA928AOBU, FJZ733RTF, FJZ733LTF, FJZ945OTF, FJZ945YTF, FJZ733OTF, FJZ945GTF DSS2X111-008A, STTH10002TV2, APT2X31DQ120J, APT2X60D60J, APT2X60DQ120J, MD36A16D1-BP, MD36K16D1-BP, MD60A16D1-BP, STTH120R04TV1, DSEP2X91-03A.
Kopen ON Semiconductor MBR3045ST bij ons, bespaar tijd en geld.