| Fabrikant Onderdeelnummer | MCR006YZPJ751 |
|---|---|
| Fabrikant | Rohm Semiconductor |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 118840 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 750 OHM 5% 1/20W 0201 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MCR006YZPJ751.pdf |
| Onderdeel nummer | MCR006YZPJ751 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| Weerstand | 750 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±250ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0201 (0603 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0201 |
| Grootte / afmeting | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.010" (0.26mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MCR006YZPJ751 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MCR006YZPJ751, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MCR006YZPJ751, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MCR006YZPJ751, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Rohm Semiconductor alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Rohm Semiconductor en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals BP5807, PSR500HTQFF0L50, PSR500HTQFE0L40, PSR500HTQFD0L30, DTC143ZKAT246, DTC114EBT2L, DTD123TSTP, DTB113ESTP, EM6K1T2R, QS5K2TR RCS1608F15R8CS, RCS1608F160CS, RCS1608F161CS, RCS1608F1620CS, RCS1608F1621CS, RCS1608F1622CS, RCS1608F1623CS, RCS1608F1624CS, RCS1608F162CS, RCS1608F163CS.
Kopen Rohm Semiconductor MCR006YZPJ751 bij ons, bespaar tijd en geld.