| Fabrikant Onderdeelnummer | MCT06030C4702DP500 |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Beyschlag |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 146220 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 47K OHM 0.5% 1/8W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MCT06030C4702DP500.pdf |
| Onderdeel nummer | MCT06030C4702DP500 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 47 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MCT06030C4702DP500 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MCT06030C4702DP500, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MCT06030C4702DP500, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MCT06030C4702DP500, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Beyschlag alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Beyschlag en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals BFC237011154, BFC237049273, BFC237141153, BFC237151103, BFC237241473, MKP383156063JCI2B0, MKP383191063JC02G0, MKP383191063JC02W0, MKP383212063JCI2B0, MKP383213063JCI2B0 ERJ-MP4PF3M0U, PCF0805-12-75KBT1, RT0402DRE0710RL, KTR18EZPF1623, ERA-2AED392X, KTR18EZPF8063, ERJ-PA2F2202X, ERA-2AED432X, KTR18EZPF5101, RGC1206FTD294K.
Kopen Vishay Beyschlag MCT06030C4702DP500 bij ons, bespaar tijd en geld.