| Fabrikant Onderdeelnummer | MCT0603PD1002DP500 |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Beyschlag |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 97870 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 10K OHM 0.5% 1/4W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MCT0603PD1002DP500.pdf |
| Onderdeel nummer | MCT0603PD1002DP500 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 10 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 175°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MCT0603PD1002DP500 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MCT0603PD1002DP500, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MCT0603PD1002DP500, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MCT0603PD1002DP500, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Beyschlag alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Beyschlag en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals GA0603A820JBAAR31G, GA0603A820JBBAR31G, GA0603A820JBCAR31G, GA0603A820KBAAR31G, GA0603A820KBBAR31G, GA0603A820KBCAR31G, GA0805A220KBCBR31G, GA0805A270KBCBR31G, GA0805A471KXCBR31G, GA0805Y102KBABR31G RT0603DRE07165RL, RT0603DRE0778K7L, RT0603DRE07560RL, RT0603DRE071K82L, RT0603DRE073K4L, ERA-3AED182V, RT0603DRE0727K7L, RT0603DRE07390RL, RT0603DRE0744K2L, RMCF1210JT75R0.
Kopen Vishay Beyschlag MCT0603PD1002DP500 bij ons, bespaar tijd en geld.