| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF2012C150M |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 44130 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 15UH 5MA 700 MOHM SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF2012C150M.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF2012C150M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Multilayer |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 15µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 5mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 700 mOhm Max |
| Q @ Freq | 30 @ 1MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 22MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 (2012 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF2012C150M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF2012C150M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF2012C150M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF2012C150M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TDK Corporation alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van TDK Corporation en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CKG57NC0G2E304J500JH, C1005C0G1H221J050BA, C1608C0G1H150J080AA, C0603X6S0J472K030BA, C0603X6S1A472M030BA, C0603X6S0J472M030BA, C0603X6S1A472K030BA, C0603X6S1C472K030BA, C0603X6S1C472M030BA, C0603X5R1E221K030BA HM66A-07303R3MLF13, HM66A-07304R7MLF13, HM66A-07306R8MLF13, HM66A-0730100MLF13, HM66A-0730150MLF13, HM66A-0730220MLF13, HM66A-0730330MLF13, HM66A-0730470MLF13, HM66A-0730680MLF13, HM66A-0730101MLF13.
Kopen TDK Corporation MLF2012C150M bij ons, bespaar tijd en geld.