| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF2012DR12M |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 54430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 120NH 300MA 200 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF2012DR12M.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF2012DR12M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Multilayer |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 120nH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 300mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 200 mOhm Max |
| Q @ Freq | 20 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 360MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 (2012 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF2012DR12M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF2012DR12M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF2012DR12M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF2012DR12M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TDK Corporation alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van TDK Corporation en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CGA6N2C0G2A683J230AA, CGA6M3X8R2A474M200AB, C4532X7R2E474M230KE, AVRL101A1R1NTB, AVR-M1005C080MTABB, AVR-M1608C080MTAAB, AVR-M2012C220KT6AB, AVR-M2012C390KT6AB, AVRM1005C6R8NT331N, AVR-M1005C270MTAAB LQW18ANR33J8ZD, LQW18ANR36J8ZD, LQW18ANR39J8ZD, NRS4018T680MDGJ, MAMK2520HR22M, MAKK2520HR22M, MAKK2520H100M, NLV32T-180J-PF, LQW2UAS47NG00L, CBC2016T470M.
Kopen TDK Corporation MLF2012DR12M bij ons, bespaar tijd en geld.