| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF2012DR10MT |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 42240 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 100NH 300MA 150 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF2012DR10MT.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF2012DR10MT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Not For New Designs |
| Type | Multilayer |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 100nH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 300mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 150 mOhm Max |
| Q @ Freq | 20 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 400MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 (2012 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF2012DR10MT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF2012DR10MT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF2012DR10MT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF2012DR10MT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TDK Corporation alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van TDK Corporation en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals FG20X7R2A225KRT06, C3216X7R1V335M160AB, CC45SL3DD101JYNNA, C3225X7T2W224K200AE, CGA5L3NP02E223J160AA, CC45SL3DD390JYNNA, CGA6L4C0G2J562J160AA, CGA6J2C0G2A153J125AA, CGA6L2C0G2A223J160AA, C3216X7R1V685M160AC 744765019A, LQM21PN4R7MGRD, 744765210A, LQM21PN4R7MGHL, SRN4012T-100M, 744901047, 744765075A, PE-0603CD150JTT, LQW15AN14NJ80D, AISC-0603F-1R5J-T.
Kopen TDK Corporation MLF2012DR10MT bij ons, bespaar tijd en geld.