| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF2012DR39M |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 196460 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 390NH 200MA 450 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF2012DR39M.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF2012DR39M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Multilayer |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 390nH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 200mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 450 mOhm Max |
| Q @ Freq | 25 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 180MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 (2012 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF2012DR39M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF2012DR39M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF2012DR39M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF2012DR39M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TDK Corporation alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van TDK Corporation en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals C3216X6S1V685K160AC, CD45SL2GA220JYNKA, CGJ5F3C0G2D332J085AA, C3216JB1C156M160AB, C3216JB1H685M160AB, C3216X6S1C156M160AC, C3216X7S0G336M160AB, C3225NP02J822J125AA, CGA6L1X7S3A472M160AA, CGJ5K2X7R2A334K130AA VLF5014ST-4R7M1R7, ELL-ATV101M, ELL-ATV471M, 74438333022, 74438335068, DR124-100-R, 744043003, 744043004, 744043220, 744043470.
Kopen TDK Corporation MLF2012DR39M bij ons, bespaar tijd en geld.