| Fabrikant Onderdeelnummer | MLFA1FTC220K |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 94870 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES MELF 220K OHM 1% 1W 1% 0207 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLFA1FTC220K.pdf |
| Onderdeel nummer | MLFA1FTC220K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 220 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Metal Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | MELF, 0207 |
| Apparaatpakket leverancier | 0207 |
| Grootte / afmeting | 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLFA1FTC220K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLFA1FTC220K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLFA1FTC220K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLFA1FTC220K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCS1206FT255R, RMCS1206FT261R, RMCS1206FT267R, RMCS1206FT287R, RMCS1206FT301R, RMCS1206FT332R, RMCS1206FT402R, RMCS1206FT422R, RMCS1206FT442R, RMCS1206FT464R RP73PF1J1K65BTDF, 6-2176088-0, RP73PF1J732RBTDF, 7-1625868-5, 2176091-9, 2176092-7, 3-2176088-1, 2-2176091-3, 4-2176091-0, 7-2176091-8.
Kopen Stackpole Electronics Inc. MLFA1FTC220K bij ons, bespaar tijd en geld.