| Fabrikant Onderdeelnummer | MLFA25FTC12K0 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 119680 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES MELF 12K OHM 1% 0.4W 1% 0204 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLFA25FTC12K0.pdf |
| Onderdeel nummer | MLFA25FTC12K0 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 12 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.4W, 2/5W |
| Samenstelling | Metal Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | MELF, 0204 |
| Apparaatpakket leverancier | 0204 |
| Grootte / afmeting | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLFA25FTC12K0 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLFA25FTC12K0, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLFA25FTC12K0, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLFA25FTC12K0, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCF0402DTE560R, RNCF0402DTE562R, RNCF0402DTE576R, RNCF0402DTE590R, RNCF0402DTE604R, RNCF0402DTE619R, RNCF0402DTE620R, RNCF0402DTE634R, RNCF0402DTE649R, RNCF0402DTE665R RT0805FRE0768RL, RT0805FRE07698KL, RT0805FRE07698RL, RT0805FRE0769K8L, RT0805FRE0769R8L, RT0805FRE076K04L, RT0805FRE076K19L, RT0805FRE076K2L, RT0805FRE076K34L, RT0805FRE076K49L.
Kopen Stackpole Electronics Inc. MLFA25FTC12K0 bij ons, bespaar tijd en geld.