| Fabrikant Onderdeelnummer | MMF204BRC180K |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 12630 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 0.1% 0.4W MELF |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MMF204BRC180K.pdf |
| Onderdeel nummer | MMF204BRC180K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 180 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.4W |
| Samenstelling | Metal Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±15ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | MELF, 0204 |
| Apparaatpakket leverancier | MELF |
| Grootte / afmeting | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MMF204BRC180K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MMF204BRC180K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MMF204BRC180K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MMF204BRC180K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RC0805FR-07619KL, RC1206FR-075M6L, RC1206FR-071K07L, AC0402FR-074K64L, RC0402FR-071K07L, RC1206FR-07768KL, AC0603FR-0712K1L, AC0805JR-0733RL, RC0201FR-0726K1L, RC0603FR-072K67L RT0603DRE0730R9L, RT0603DRE07316KL, RT0603DRE07316RL, RT0603DRE0731R6L, RT0603DRE07324RL, RT0603DRE0733R2L, RT0603DRE07348RL, RT0603DRE0734R8L, RT0603DRE0734RL, RT0603DRE07357RL.
Kopen Yageo MMF204BRC180K bij ons, bespaar tijd en geld.